Beypazarı

BAŞKENT’TE VERİMLİLİK VE TEKNOLOJİ FUARI

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
BAŞKENT’TE VERİMLİLİK VE TEKNOLOJİ FUARI
Abone ol
Ankara Büyükşehir Belediyesi, 2.Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'na katıldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, 2.Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'na katıldı.

ATO Congresium Fuar Alanı’nda bugün açılışı gerçekleştirilen ve 3 Kasım Pazar gününe kadar ziyaret edilebilecek “Verimlilik ve Teknoloji Fuarı”nda Ankara Büyükşehir Belediyesi de stant kurarak yerini aldı.

Fuarın açılışını Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Mustafa Varank, Ankara Valisi Vasip Şahin, Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve milletvekilleriyle birlikte yaptı. Açılışın ardından TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Büyükşehir Belediyesi’nin stantlarını gezerek, üç boyutlu hologramlarla anlatılan projeler hakkında bilgi aldı. 

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığına bağlı Mavi Masa ve Kent Konseyi’ne ait   stantlarla katıldığı fuarda, Büyükşehir Belediyesi’nin faaliyet ve yeni uygulamaları tanıtılıyor. 

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN STANDINA BÜYÜK İLGİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan ve fuarın en renkli alanlarından biri olan stantta,  Büyükşehir Belediyesi'nin, vizyonu ve projeleri üç boyutlu hologramlarla anlatılıyor.

Fuar’da, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın, vatandaşların sorun ve taleplerine kısa sürede ulaşmayı sağladığı için çok önemsediği mobil uygulamanın da tanıtımı yapılıyor.

Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Fuar’da, Büyükşehir Belediyesi ekipleri vatandaşlarla yüz yüze görüşerek, başta ulaşım konusu olmak üzere birçok konuda belediye hizmetleri hakkında anket düzenliyor.          

KENT KONSEYİ’NDEN “NASIL BİR ANKARA HAYAL EDİYORSUNUZ? ANKETİ 

Ankara Kent Konseyi’nin de katıldığı fuarda, katılımcılara “Nasıl bir Ankara hayal ediyorsunuz ?” sorusu yöneltildi. 

Kent Konseyi standında ayrıca Başkent’i tanıtan broşür ve kitapçıklar dağıtıldı.

-ZİYARETÇİLERDEN BÜYÜKŞEHİR STANDINA TAM NOT

Verimlilik fuarını ve standımızı beğendiğini dile getiren Merve Varlı, EGO otobüslerine konulacak olan memnuniyet anketine yönelik, “Bence çok güzel olmuş. Bazı şoförler kaba davranabiliyor. Bu durumun hemen merkeze bildirilmesi güzel bir uygulama” dedi.

Mavi Masa standında istek ve taleplerini dile getirme imkanı bulduğunu ifade eden Reyhan Yılmaz,  “Gayet olumlu bir uygulama.  Buradaki görevliler son derece ilgililer” diye konuştu.

Büyükşehir Belediyesindeki üç boyutlu hologramları çok beğendiğini söyleyen Elif Doğa Bektaş, “Çok beğendim. Buradan normal görünüyor ama gözlüğü takınca içine giriyormuşsunuz gibi oluyor. Bunu ilk defa sinemada görmüştüm. Gayet güzel bir uygulama” dedi.


TBMM BAŞKANI ŞENTOP'TAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALARÖnceki Haber

TBMM BAŞKANI ŞENTOP'TAN ÖNEMLİ AÇIKLAMAL...

Büyükşehir Belediye Başkanları zirvesi İzmir’de başladıSonraki Haber

Büyükşehir Belediye Başkanları zirvesi İ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar