Beypazarı

Susamam videosunda yer alan rapçiler: Korkmuyoruz

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Susamam videosunda yer alan rapçiler: Korkmuyoruz
Abone ol
Susamam videosunda yer alan rapçilerden Samet Gönüllü, Bir kıvılcımın alevlendiğini gördük. derken, Deniz Tekin ise, Bu 30 saniyede anlatabileceğiniz bir konu değil açıklamasında bulundu.

#Susamam videosunda yer alan rapçilerden Samet Gönüllü, “Bir kıvılcımın alevlendiğini gördük." derken, Deniz Tekin ise, “Bu 30 saniyede anlatabileceğiniz bir konu değil” açıklamasında bulundu.

Ünlü rapçi Şanışer'in 17 şarkıcıya yer verdiği ‘#Susamam’ şarkısına çektiği 14 dakika 55 saniyelik videonun yankıları sürüyor. Şarkı dünya çapında da büyük ilgi çekerken, videoda yer alan rapçilerden Samet Gönüllü ve Deniz Tekin AFP haber ajansına konuştu.

'BİR KIVILCIM ALEVLENDİ'

Bunlardan biri olan Sokrat St nickli Samet Gönüllü, “Elbette tek bir şarkıyla tüm toplumu değiştirmek mümkün değil ama ne kadar fazla insanı kazanırsak o kadar iyi diye düşünüyorum. Bir kıvılcımın alevlendiğini gördük. Bu alevin büyüyüp büyümeyeceğini zaman gösterecek” ifadelerini kullandı.

‘KORKMUYORUZ’

Özellikle iktidar ve hükümete yakınlığıyla bilinen medya tarafından kendilerine yöneltilen eleştirilere de değinen Gönüllü, bunları ‘şaka gibi’ diye niteledi ve sonuçlarından korkmadıklarını vurguladı.

Gönüllü, “Bizi terör örgütleriyle aynı sınıfa koydular ve bir komplonun parçası gibi gösterdiler, bu tuhaf. Korkacak bir şey yok, tüm şarkıda tek bir mantıksız cümle yok” dedi.

’30 SANİYEDE ANLATILACAK BİR KONU DEĞİL’

Videodaki tek kadın olan ve kadın cinayetlerine değindiği bölümünde, şarkının piyasaya çıkmasından sadece birkaç gün öldürülen Emine Bulut’un seslerine de yer veren Deniz Tekin ise, “Kadınlar sadece Türkiye’de değil tüm dünyada ikinci sınıf olarak görülüyor. Yeterince söylediğimizi düşünmüyorum çünkü bu 30 saniyede anlatabileceğiniz bir konu değil” diye konuştu.

6 Eylül’de YouTube’a yüklenen ‘Susamam’ videosu, toplumsal olaylara yönelik eleştirel içeriği nedeniyle internette milyonlarca kez izlenerek büyük ses getirdi.


Süleyman Soylu PKK Terör Örgütünün Saldırısıyla Yaralanan Vatandaşları Ziyaret İçin Diyarbakır'daÖnceki Haber

Süleyman Soylu PKK Terör Örgütünün Saldı...

Küba İle İlaç, Aşı Ve Tıbbi Cihaz Alanında Mutabakat Zaptı İmzalandıSonraki Haber

Küba İle İlaç, Aşı Ve Tıbbi Cihaz Alanın...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar