Beypazarı
target english

Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş Dergisi'ndeki Yazısıyla Beşiktaşlılara seslendi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş Dergisi'ndeki Yazısıyla Beşiktaşlılara seslendi
Abone ol
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş Dergisi’nin Haziran sayısında Beşiktaş Camiasına ve Beşiktaş taraftarlarına seslendi.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş Dergisi’nin Haziran sayısında Beşiktaş Camiasına ve Beşiktaş taraftarlarına seslendi.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi Beşiktaş Dergisi’nin Haziran sayısındaki yazısında şu ifadelere yer verdi: 

Değerli Beşiktaşlılar,

Öncelikle tüm Müslüman aleminin geçmiş Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım. Geride bıraktığımız üç ayda çok zor ve tarifi olmayan günler geçirdik. Belki de ilk defa hepimiz bu bayramı sevdiklerimizden uzak geçirmek durumunda kaldık. Ancak sıkıntılı zamanları geride bırakmaya ve sevdiklerimiz ile rahatça vakit geçirmeye çok yakınız.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun ilk açıklamasına göre liglerin oynanması konusunda verdiği karar ve belirttiği takvim neticesinde profesyonel futbol ligleri 12 Haziran’da başlıyor. Her beyanımızda belirttiğimiz gibi, bizim önceliğimiz insan sağlığıdır. Vakaların rakiplerimizde ve takımımızda baş göstermiş olması, riskin hâlâ devam ettiğinin nişanesidir. Bu şartlar altında; voleybol, basketbol ve hentbol ligleri bu sezon belli kararlar doğrultusunda nihayete erdirildi. Bizim kulüp olarak duruşumuz, ancak ve ancak Sağlık Bakanlığımızın ve Bilim Kurulumuzun ortak onay kararının alınması gerektiğine yöneliktir. Sağlık, şampiyonluklardan ve başarılardan daha değerlidir.

Göreve geldiğimiz günden bu yana, muhtelif borç yükümlülükleriyle karşı karşıya olduğumuzu daha önce de belirtmiştim. Virüs salgınının futbol ekonomisine etkisi, şüphesiz kulübümüzü de olumsuz etkiledi. Lakin, bu krizden en az hasarla çıkmak için çalışmalarımız olağan gücüyle sürüyor.

Bu zor süreci camiamız ile birlikte, birlik ve beraberliğimizi güçlü bir şekilde göstererek geride bırakacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. En yakın zamanda takımlarımızla kucaklaşabileceğimiz sağlıklı günler temenni ediyorum.

Sevgi ve saygılarımla,


TFF Sağlık Kurulu, Futbola Dönüş Öneri Protokolü'nü güncellediÖnceki Haber

TFF Sağlık Kurulu, Futbola Dönüş Öneri P...

MSB: 10 PKK'lı Terörist Etkisiz Hale GetirildiSonraki Haber

MSB: 10 PKK'lı Terörist Etkisiz Hale Get...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar