Beypazarı
target english

Ali Babacan, Ahmet Davutoğlu, Muharrem İnce ve Temel Karamollaoğlu'ndan Joe Biden Açıklaması

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Abone ol
Ali Babacan, Muharrem İnce, Ahmet Davutoğlu, Temel Karamollaoğlu sosyal medyada gündem olan, Donald Trump’ın rakibi Demokrat Parti’nin başkan adayı Joe Biden'ın, New York Times'da 17 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan röportajı ile ilgili açıklama yaptı.

Ali Babacan, Muharrem İnce, Ahmet Davutoğlu, Temel Karamollaoğlu sosyal medyada gündem olan, Donald Trump’ın en büyük rakibi Demokrat Parti’nin başkan adayı Joe Biden'ın, New York Times'ta 17 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan röportajıi ile ilgili açıklama yaptı.

Ali Babacan Twitter hesabından yaptığı paylaşımda:''Joe Biden’in 7 ay evvel söyledikleri tekrardan bir biçimde gündem oldu. Demokrasimizin yegane güç kaynağı halkımızın iradesidir. Siyasi partilerin bundan başka bir desteğe ihtiyacı yoktur.''ifadelerini kullandı.

Muharrem İnce: ''As Atatürk said: INDEPENDENCE is our character! Changing the Turkish government is the responsibility of the Turkish nation, not yours! Joe Biden Atatürk'ün de söylediği gibi BAĞIMSIZLIK Karakterimizdir! Türkiye'de Hükümet değiştirmek sizin işiniz değil, milletin işi.''ifadeleri ile joe Biden'e cevap verdi.

Ahmet Davutoğlu:''Bu ülkede kimin iktidar olup, kimin iktidardan gideceğine sadece millet karar verir!.. Biz millet iradesinin dışında hiçbir gücü tanımayız!..''ifadelerini kullandı.

Temel Karamollaoğlu:''Türkiye Türkiye'den yönetilir. Ülkemiz siyasetini dizayn etmenize asla izin vermeyeceğiz! Sorunlarımız ne kadar büyük olursa olsun, kendi içimizde çözecek bilgi, birikim ve tecrübeye ülke olarak sahibiz. Siz kendi dertlerinize yanın. "I Can't Breathe"Joe Biden

Amerika başka ülkelerin içişlerine karıştığı müddetçe dünyaya hiçbir zaman barış ve huzur gelmeyecek. Kendi içlerinde sıkıntıların her geçen gün arttığı bir ortamda Joe Biden’a düşen görev önce kendi ülkesinin sorunlarına odaklanmak olmalıdır.''ifadeleri ile Biden'e cevap verdi.

 


Fenerbahçe 4-0 İstanbulspor, Hazırlık MaçıÖnceki Haber

Fenerbahçe 4-0 İstanbulspor, Hazırlık Ma...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bize İstikameti Millet GösterirSonraki Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bize İstikameti M...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar