Beypazarı
target english

Ankara Kulübü Derneği'nden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na Özel Konser

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ankara Kulübü Derneği'nden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na Özel Konser
Abone ol
Ankara Kulübü Derneği, Cumhuriyet Bayramı'nda 29 Ekim Özel Konseri düzenliyor. Derneğin kuruluşu olan Kızılcagün TV'den canlı yayınlanacak konserde Atatürk'ün en sevdiği şarkılar seslendirilecek.

Atatürk ve silah arkadaşlarının armağanı olan, İstiklal Mücadelesinde elde edilen zaferi taçlandıran Cumhuriyetin ilanının 97. yıl dönümünde Ankara'nın en köklü sivil toplum kuruluşlarından biri olan Ankara Kulübü Derneği 29 Ekim Özel Konseri düzenleyeceğini duyurdu.

Ankara Kulübü Derneği, Cumhuriyet Bayramı'nda 29 Ekim Özel Konseri düzenliyor. Derneğin kuruluşu olan Kızılcagün TV'den canlı yayınlanacak konserde Atatürk'ün sevdiği şarkılar seslendirilecek.

Konser, derneğin kuruluşu olan Kızılcagün TV üzerinden saat 20.00 itibariyle canlı yayınlanacak.

Konserde opera sanatçıları soprano Seza Kırgız, bariton Emre Uluocak, ses sanatçısı bağlama üstadı Zeynel Sönmez, Karadeniz türküleri üstadı Nurettin Gürdal, ses sanatçısı udi Gökhan Gül, gitarist Kürşad Eğitmenoğlu ve akordion sanatçısı Hakan Ünal katılarak, Salih Köksal’ın yönetmenliğinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün sevdiği türküler seslendirilecek.

 


29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İçin Pedal Bastılar, Bisikletçilerden Ankara TuruÖnceki Haber

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı İçin Pedal Ba...

Dışişleri Bakanlığı'ndan Fransa'daki Saldırı İçin KınamaSonraki Haber

Dışişleri Bakanlığı'ndan Fransa'daki Sal...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar