Beypazarı

Babil 7'nci bölüm ön izleme fragmanı yayınlandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Abone ol
Babil 7'nci bölüm ön izleme fragmanı yayınlandı

Babil 7'nci bölümünden ön izleme fragmanı yayınlandı

Cuma günleri 20:00'da Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşan, Ay yapımın yapımcısı olduğu, Uluç Bayraktar'ın yönetmenliğinde çekimleri devam eden ve senaryosu Nüket Bıçakçı - Özlem Yücel tarafından kaleme alınan Babil dizisi, sevenlerini ekran başına kilitledi. 

Dizinin oyuncu kadrosunda Halit Ergenç (İrfan), Ozan Güven (Egemen), Aslı Enver (Ayşe, Gizli Polis Nihal), Birce Akalay(İlay), Nur Fettahoğlu (Eda), Mesut Akusta (Süleyman), Beren Kasımoğulları(Deniz)  rol alıyor.

Babil Dizisi'nin 5'nci bölümünde başarısızlıkla sonuçlanan kaçış planı İrfan ve Süleyman'ı Babil 6'ncı bölümde bir kez daha karşı karşıya getiriyor. Süleyman İrfan'ı sevdikleriyle cezalandırırken, Egemen de bu öfkeden nasibini alıyor. İrfan, başına gelenlerden sorumlu tuttuğu Ayşe'yle kozlarını paylaşırken; Deniz için kırılan umutlar, İlay'ın masaya koyduğu fikirle yeniden yükseliyor. Kudret'in İlay'ın ofisini patlatması beklenmedik sonuçlar doğururken, Hakan karşısında İrfan'ı buluyor. İki yatırımcı Babil'den paralarını çekince İrfan Deni'in ameliyat parasını bulmakta zorlanıyor. İrfan elindeki cinayet görüntüleri ile Hakan'dan Deniz'in ameliyatı için gerekli olan parayı şantaj yoluyla alıyor. Bölüm sonunda İrfan kendisini ihbar edenin Ayşe olmadığını, Egemen olduğunu anlıyor. Süleyman, gelişen olaylar neticesinde gizli bir depoda sakladığı yüklü miktarda silahı Babil'e taşıyor. 

 


Ankara'da eşini öldüren astsubay intihar ettiÖnceki Haber

Ankara'da eşini öldüren astsubay intihar...

Hava DurumuSonraki Haber

Hava Durumu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar