Beypazarı
target english

Bahçeli'den deprem mesajı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bahçeli'den deprem mesajı
Abone ol
MHP lideri Bahçeli, Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde meydana gelen 4,8 büyüklüğündeki depremin ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

MHP lideri Bahçeli, Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde meydana gelen 4,8 büyüklüğündeki depremin ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde meydana gelen 4,8 büyüklüğündeki depremin ardından, sosyal medya hesaplarından açıklamalarda bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyor, Yüce Allah’tan aziz milletimizi ve ülkemizi her türlü felaket ve musibetten esirgemesini niyaz ediyorum. Ayrıca Elazığ ve Malatya’da hayatlarını kaybeden kardeşlerime bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum" dedi.

Bahçeli şu ifadeleri kaydetti:

"Deprem sarsıntısının İstanbul, İzmir, Bursa ve Balıkesir başta olmak üzere pek çok il ve ilçemizde hissedilmesi vatandaşlarımızı telaşa sürüklemiştir. İlk tespitlere göre herhangi bir can veya mal kaybıyla birlikte yaralanma vakasının olmayışı başlıca tesellimizdir.

Elazığ’ın Sivrice ilçesi merkezli deprem felaketi henüz sıcaklığını muhafaza ederken bugün Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde meydana gelen 4.8 büyüklüğündeki yeni bir deprem milletimizi ve yöre insanımızı haklı olarak kaygılandırmıştır.

Ayrıca depremi siyasi fırsata çevirmeye çalışanları, hatta eksik kalan yıkımı fitne ve tezviratla tamamlamaya teşebbüs edenleri de Allah’a havale ediyorum. Yalan haber yayanlar, kasten yanlış bilgi verenler, kötümserlik aşılayanlar inşallah hak ettiklerini bulacaklardır."


Kılıçdaroğlu: Kırılan fay hattı değil, saray iktidarının ar damarıdırÖnceki Haber

Kılıçdaroğlu: Kırılan fay hattı değil, s...

Davutoğlu'ndan deprem bölgesine ziyaretSonraki Haber

Davutoğlu'ndan deprem bölgesine ziyaret

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar