Beypazarı
target english

BAKA, Vali Yazıcı Başkanlığında Toplandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
BAKA, Vali Yazıcı Başkanlığında Toplandı
Abone ol
Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu Haziran ayı olağan toplantısı Vali Ersin Yazıcı başkanlığında gerçekleşti.

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu Haziran ayı olağan toplantısı Vali Ersin Yazıcı başkanlığında gerçekleşti.

Antalya Valiliği Toplantı Salonu’nda Antalya Valisi Ersin Yazıcı başkanlığında gerçekleşen BAKA Yönetim Kurulu’nun olağan toplantısına; Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, Burdur Valisi Ali Arslantaş, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, BAKA Genel Sekreteri Volkan Güler ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Aynı Güzellikte Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz
Toplantıda 22 Haziran itibariyle Antalya Valisi olarak göreve başladığını belirten Vali Ersin Yazıcı “Sayın Burdur valimiz de göreve yeni başladılar. Dolayısıyla Batı Akdeniz Kalkınma Ajansındaki görevimiz yeni başlamış oldu. Dönem Başkanlığı Antalya Valiliğinde olduğu için ben de 25 Temmuz’a kadar bu görevi ifa edeceğim. Bu süreçte Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı birçok projeye imza atmış. İnşallah bizde aynı şekilde bölgeye, Antalya’mıza, Isparta’ya, Burdur’a aynı güzellikte hizmet etmeye, arkadaşlarımızla birlikte devam edeceğiz” dedi.

Hayırlı Olsun
Öncelikli hedeflerinin devam eden projelerin bitirilmesi olduğuna dikkat çeken Vali Yazıcı “Yeni alanlarda da bakanlığımızın yönlendirmesiyle sektörlerimizin desteklenmesine devam edeceğiz. Antalya’mıza da Burdur’a da Isparta’ya da hayırlı olsun diyorum.” İfadelerine yer verdi.


BAKA, Yeni Ekoturizm Ürünleri Oluşturulması’, ‘Ekoturizm Altyapısının ve Üstyapısının İyileştirilmesi’, ‘Bölge Ekoturizm Rotalarının Bilinirliğinin Artırılması’ özel amaçları ile hazırladığı ‘Ekoturizm Sonuç Odaklı Programı’ kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda; Batı Akdeniz kıyı şeridine sıkışmış turizm faaliyetlerinin yeni ekoturizm ürünleri ile çeşitlendirilmesi suretiyle Bölge turizminin katma değerinin artırılması amacıyla hazırlıklar devam ediyor.


Vali Çuhadar, Perre Antik Kentini İncelediÖnceki Haber

Vali Çuhadar, Perre Antik Kentini İncele...

Mansur Yavaş Sanayicilerle Bir Araya GeldiSonraki Haber

Mansur Yavaş Sanayicilerle Bir Araya Gel...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar