Beypazarı
target english

Bakan Akar Anıtkabir’i Ziyaret Edip OYAK Genel Kurulu’na Katıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bakan Akar Anıtkabir’i Ziyaret Edip OYAK Genel Kurulu’na Katıldı
Abone ol
Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal, OYAK Yönetim Kurulu Başkanı Emekli Tümgeneral Mehmet Taş ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti.​​​​​​​

Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal, OYAK Yönetim Kurulu Başkanı Emekli Tümgeneral Mehmet Taş ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün mozolesine çelenk bırakan Bakan Akar daha sonra saygı duruşunda bulundu. Bakan Akar ve beraberindeki heyet Anıtkabir merdivenlerinde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra 60’ıncı OYAK Genel Kurulu'na katıldı.

Anıtkabir ziyaretinin ardından Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TSK Komuta Kademesi, OYAK Genel Kurul Toplantısı’na iştirak etti. Bakan Akar, 60’ıncı Genel Kurul Toplantısı’nda üyelere hitaben bir konuşma yaptı.


MSB: 9 PKK'lı Terörist Etkisiz Hale GetirildiÖnceki Haber

MSB: 9 PKK'lı Terörist Etkisiz Hale Geti...

Bakan Selçuk: Son 6 Ayda 587 Zararlı İçeriğe Erişim Engeli Getirilmesini SağladıkSonraki Haber

Bakan Selçuk: Son 6 Ayda 587 Zararlı İçe...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar