Beypazarı
target english

Bakan Çavuşoğlu: Sahada ve masada Can Azerbaycan’ın yanındayız

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bakan Çavuşoğlu: Sahada ve masada Can Azerbaycan’ın yanındayız
Abone ol
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ermenistan'ın çözümsüzlükten fayda sağlayacağını düşündüğünü ve haddini aştığını belirterek, "Bu defa yanıtını sahada almaktadır. Sahada ve masada Can Azerbaycan’ın yanındayız" dedi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ermenistan'ın çözümsüzlükten fayda sağlayacağını düşündüğünü ve haddini aştığını belirterek, "Bu defa yanıtını sahada almaktadır. Sahada ve masada Can Azerbaycan’ın yanındayız." dedi.

Bakan Çavuşoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden Ermenistan'ın Azerbaycan'a yönelik saldırısını kınadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Azerbaycanlı mevkiidaşı Aliyev ile görüştüğünü anımsatan Çavuşoğlu, "Ben de Azerbaycan Dışişleri Bakanı Bayramov Jeyhun kardeşimle ve Rusya Dışişleri Bakanı Sergei Lavrov ile görüştüm. AGİT Minsk Grubu Eş-Başkanlarıyla da temaslarımız sürüyor." dedi. 

"Çözümsüzlükten fayda sağlayacağını düşünen Ermenistan yine haddini aşmıştır, bu defa yanıtını sahada almaktadır." ifadelerini kullanan Bakan Çavuşoğlu, ''Sahada ve masada Can #Azerbaycan’ın yanındayız.'' mesajını verdi. 


Türkiye Koronavirüs Son Durum: Toplam Vefat Sayısı 7.997 Toplam Vaka 314.433 Toplam İyileşen Hasta 275.630Önceki Haber

Türkiye Koronavirüs Son Durum: Toplam Ve...

Galatasaray ile Fenerbahçe 0-0 berabere kaldıSonraki Haber

Galatasaray ile Fenerbahçe 0-0 berabere...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar