Beypazarı

Bakan Ersoy'dan Tatil keyfiniz Türkiye'de Güvende Videosu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bakan Ersoy'dan Tatil keyfiniz Türkiye'de Güvende Videosu
Abone ol

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Bu yeni dönemde sevdiklerinizin mutluluğundan, keyfinizden ödün vermeden tatilinizi gönlünüzce yaşayın diye sizin için her türlü detayı düşündük. Tatil keyfiniz Türkiye'de güvende" mesajı verdi.

Bakan Ersoy, Twitter'dan tatile çıkacaklar için alınan önlemleri içeren video paylaştı. Paylaşımlar Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde yapıldı.

Türkiye'nin uluslararası tanıtım mecrası "GoTurkey" üzerinden Türkiye'de ve 17 ülkede dijital platformlarda, ayrıca televizyonlarda kamu spotu olarak yayınlanacak videoda yurt dışından Türkiye'ye gelen bir ailenin havaalanından otele kadar tatilini güvenli bir şekilde yapabileceği gösteriliyor.

Ayrıca tanıtım filminde, ziyaretçilerin tatillerinde Türkiye'de doğa ve tarihi bir arada tecrübe edebileceği de anlatılıyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hazırlanan videoyu Bakan Ersoy, "Bu yeni dönemde sevdiklerinizin mutluluğundan, keyfinizden ödün vermeden tatilinizi gönlünüzce yaşayın diye sizin için her türlü detayı düşündük. Tatil keyfiniz Türkiye'de güvende." sözleriyle paylaştı.


Bakan Ersoy: 2020'yi sanatla dolu dolu olarak 2021'e ulaştıracağızÖnceki Haber

Bakan Ersoy: 2020'yi sanatla dolu dolu o...

Ergene Havzası Koruma Eylem Planında Önemli Bir Eşik Daha AşıldıSonraki Haber

Ergene Havzası Koruma Eylem Planında Öne...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar