Beypazarı

Bakan Koca'dan Kurban Bayramı Tedbirleri Açıklaması

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bakan Koca'dan Kurban Bayramı Tedbirleri Açıklaması
Abone ol
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Kurban Bayramında alınması gereken tedbirler hakkında açıklamada bulundu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Kurban Bayramında alınması gereken tedbirler hakkında açıklamada bulundu.

Bakan Koca açıklamasında:''Ramazan Bayramı, tedbirlerin çok sıkı tutulduğu zamanda ve buruk geçmişti. Kısıtlamaların olduğu günlerden bu yana değişen şeyler var. Tedbirlerle sonuçlar arasındaki ilişkiyi günlük hayattan öğrendik. BU BAYRAMI mevcut şartlarda, ruhuna yakın şekilde yaşamanın yolunu biliyoruz.

KURBAN BAYRAMINDA uymamız gerekenleri 3 grupta topluyoruz. İlk gruptaki tedbirler, kurbanlık alımı ve kurban kesimi, ikinci gruptakiler Bayram ve Cuma namazı, üçüncü gruptakiler bayramın nasıl geçirileceği ile ilgilidir. 5 DAKİKALIK VİDEODA HEPSİ MADDELER HALİNDE SIRALANMIŞTIR.

ALTINI ÇİZİYORUM: İlk günlerde Çin’den 8,75 Dolara aldığımız kit dışında, bugüne kadar 9,8 Liranın üzerinde fiyata kit alınmamıştır. 9,8 Lira ve altında kim veriyorsa Bakanlık almaya hazırdır. Küresel firmaların Türkiye uzantıları üzerinden neler yapılmak istendiği iyi biliniyor.

Halk Sağlığı’ndaki laboratuvarımız, uluslararası bir referans laboratuvarıdır. Avrupa’da ECDC EVC LAB ağına üye 70 laboratuvardan biridir. ECDC EVC LAB ağı, üyesi olan laboratuvarlarda denetim yapar. 15 Haziranda yapılan denetime göre KİTLERİN DOĞRU SONUÇ VERME ORANI yüzde 91,66’dır.''ifadelerini kullandı.

 


Türkiye Koronavirüs Son Durum: Toplam Vefat Sayısı 5.659 Toplam Vaka 228.924, Toplam İyileşen Hasta 212.557Önceki Haber

Türkiye Koronavirüs Son Durum: Toplam Ve...

İmamoğlu: Devleti Yöneten İnsan Milletin Cebine Girecek Parayı DüşünürSonraki Haber

İmamoğlu: Devleti Yöneten İnsan Milletin...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar