Beypazarı
target english

Bakan Selçuk: KPDK Tarihinde İlk Kez Gündemli Olarak 15 Eylül’de Toplanacak

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Bakan Selçuk: KPDK Tarihinde İlk Kez Gündemli Olarak 15 Eylül’de Toplanacak
Abone ol

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Kamu Personeli Danışma Kurulunun (KPDK) tarihinde ilk kez gündemli olarak 15 Eylül’de toplanacağını bildirdi.

KPDK’nın Gündemi: “COVID-19 Salgını Döneminde Kamu Personel Uygulamalarının Değerlendirilmesi”

Zehra Zümrüt Selçuk, Bakanlığın ev sahipliğinde gerçekleşecek olan toplantının gündeminin “COVID-19 salgını döneminde kamu personel uygulamalarının değerlendirilmesi” olarak belirlendiğini ifade etti.

Bakan Selçuk toplantıya, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı,  Strateji ve Bütçe Başkanlığı temsilcileri, Çevre ve Şehircilik, Hazine ve Maliye ile İçişleri bakanlıklarının yetkilileri, Memur-Sen, Türkiye Kamu Sen ve KESK temsilcileri ile hizmet kollarında yetkili sendikaların genel başkanlarının katılacağını belirtti.

KPDK, kamu görevlileri sendikaları ve konfederasyonları ile kamu idareleri arasında sosyal diyaloğun geliştirilmesi, kamu personel uygulamalarının değerlendirilmesi için toplanacak. 

Toplantı, pandemi sürecinde tedbirlere uygun olarak gerçekleşecek. Salonda sosyal mesafe kurallarına uygun bir oturma düzeni olacak, temizlik ve maske kurallarına göre de önlemler alınacak.


Bakan Pakdemirli: Gençlerimize ve Kadın Çiftçilerimize Yüzde 50 Hibe Desteği Hayırlı OlsunÖnceki Haber

Bakan Pakdemirli: Gençlerimize ve Kadın...

Öğrenciler Sağlık ve Tasarruf Amacıyla e-Kayıt Yapmayı Tercih EttiSonraki Haber

Öğrenciler Sağlık ve Tasarruf Amacıyla e...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar