Beypazarı

Barcelona, Arda Turan'a kapıyı kapattı: Kendine kulüp bul

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Barcelona, Arda Turan'a kapıyı kapattı: Kendine kulüp bul
Başakşehir'de kiralık sözleşmesi feshedilen Arda Turan için Barcelona ihtimali ortadan kalktı. Katalan kulübünü "Kendine kulüp bul" dediği Arda'nın Galatasaray'a transferi de pek mümkün görünmüyor.

Başakşehir'de kiralık sözleşmesi feshedilen Arda Turan için Barcelona ihtimali ortadan kalktı. Katalan kulübünü "Kendine kulüp bul" dediği Arda'nın Galatasaray'a transferi de pek mümkün görünmüyor...

Süper Lig takımlarından Başakşehir ile sözleşmesini karşılıklı anlaşma yoluyla fesheden Arda Turan için Barcelona defteri de tamamen kapandı.

"KENDİNE KULÜP BUL"

SporX'te yer alan habere göre, Barcelona ile olan sözleşmesi 2020 Haziran'ın da sona erecek olan Arda Turan'ın Başakşehir ile olan anlaşmasını feshetmesinin ardından Marca'da bir haber kaleme alan Ramiro Aldunate, "Barelona için sürpriz bir gelişme! Barcelona, Arda Turan'a kendine kulüp bul" dedi.

BARCELONA KAPIYI KAPATTI

Marca'da yer alan haberde şu ifadelere yer verildi: Arda Turan'ın Barcelona ile olan sözleşmesi sezon sonuna kadar devam etmesine rağmen Arda için Barcelona kapıları kapalı. Arda, futbol oynamaya devam etmek istiyorsa Barcelona'dan başka bir kulüp bulmak zorunda. Barcelonalı yetkililer de Arda opsiyonunu tamamen devre dışı bıraktı ve aldığımız bilgiler de yetkilililer, Arda'ya "kendine kulüp bul" yönünde bir talimat verdiği şeklinde oldu. Arda için Türkiye'de bir opsiyon var, o da Galatasaray ancak bu süreçte de bazı şartların oluşması gerekiyor.


Araç alım satımında Güvenli Ödeme Sistemi geliyorÖnceki Haber

Araç alım satımında Güvenli Ödeme Sistem...

İtalya Dışişleri Bakanı Türkiye'ye GeliyorSonraki Haber

İtalya Dışişleri Bakanı Türkiye'ye Geliy...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!