Beypazarı

Başkan Yavaş'tan 100'ncü Yıl Mesajı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Yavaş'tan 100'ncü Yıl Mesajı
Abone ol
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş 27 Aralık Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 100'ncü yıl dönümü nedeni ile kutlama mesajı yayınladı. Mesaj şu şekilde:  

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş 27 Aralık Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 100'ncü yıl dönümü nedeni ile kutlama mesajı yayınladı. Mesaj şu şekilde:  

“27 Aralık Ankara’nın, Ankaralıların Bayramıdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Millî Mücadele’yi başlatmak için Temsil Heyeti ile birlikte Ankara’ya geldiği gündür. Ne mutlu bize ki, bu anlamlı günün 100. yılını kutlamak bizlere nasip oldu. Kentimizin doğrudan kendisine ait tek 100. yıl kutlaması olan “Atatürk’ün Ankara’ya Gelişi”nin yıl dönümü tüm hemşehrilerimize kutlu olsun.

Göreve geldiğimizden bu yana, Ankara’yı, dünya başkentleriyle yarışacak bir başkent yapmak için sizlerle el ele çalışıyor, yüzyıl önceki birlik ve beraberliğimizi bugün de yaşatmaya gayret gösteriyoruz. Hedefimiz; ortak akıl ile şeffaf, katılımcı ve denetlenebilir bir yönetim anlayışını buluşturup tarihiyle, kültürüyle, sanatıyla, turizmiyle, sanayisiyle ve kırsal kalkınmasıyla Ankara’yı Mustafa Kemal Atatürk’ün mirasına yakışır bir kent haline getirmektir.

Bu vesileyle herkesi 100 yıl önceki gibi, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü hep birlikte karşılamaya davet ediyorum. Bütün Ankaralıları 27 Aralık Cuma günü saat 15.00’te Genelkurmay Kavşağı’ndan başlayacak olan kortej yürüyüşüne, akşam saat 19.00’da ise Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenecek olan tiyatral gösteri ve Manga konserine bekliyorum.”

                                                                               

Sevgi ve saygılarımla,

                                                                                   

Mansur YAVAŞ

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı


Bakan Çavuşoğlu Yeniden Asya Çalıştayı'na KatıldıÖnceki Haber

Bakan Çavuşoğlu Yeniden Asya Çalıştayı'n...

Köy Öğretmenleri Mesleki Gelişim Programı DuyurulduSonraki Haber

Köy Öğretmenleri Mesleki Gelişim Program...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar