Beypazarı
target english

Başkent'te ödüllü resim ve karikatür yarışması

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkent'te ödüllü resim ve karikatür yarışması
Abone ol
Ankara Büyükşehir Belediyesi, tüketici hakları konusunda toplumu bilinçlendirmeye yönelik proje ve çalışmalarda yer almaya devam ediyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, tüketici hakları konusunda toplumu bilinçlendirmeye yönelik proje ve çalışmalarda yer almaya devam ediyor.

Bilinçli tüketim alışkanlığının edinilebilmesi için Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ticaret Bakanlığı iş birliğinde “Tüketici Hakları” konulu ödüllü yarışma düzenliyor.

KÜÇÜKLER İÇİN RESİM BÜYÜKLER İÇİN KARİKATÜR YARIŞMASI

Türkiye genelinde düzenlenen yarışmaya resmi ve özel okullarda öğrenim gören ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri çizdikleri resimlerle,  9, 10, 11 ve 12. sınıf öğrencileri ise karikatürle katılabilecek.

Yarışmaya katılmak isteyen öğrenciler, 7 Şubat 2020 tarihine kadar Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü’nün 

http://tuketici.ticaret.gov.tr/

https://www.facebook.com/etuketici/ 

ya da 

https://twitter.com/etuketici” adresinden başvuru yapabilecek.

TÜKETİM FARKINDALIĞI

Eğitim çağındaki çocukları ve gençleri bilinçli tüketim ve tüketici hakları konusunda bilinçlendirmek, farkındalık yaratmak ve sanatsal çalışmalarını desteklemek için gerçekleştirilen yarışma her yıl geleneksel olarak düzenleniyor. 

Katılımın ücretsiz olduğu yarışmada çizdiği resim ve karikatürle dereceye giren öğrencilere fotoğraf makinasından dizüstü bilgisayara kadar çeşitli ödüller hediye edilecek.


Manisa'da 4,7 büyüklüğünde, Silivri'de 3.6 büyüklüğünde depremÖnceki Haber

Manisa'da 4,7 büyüklüğünde, Silivri'de 3...

Bakan Akar ve Komutanlar Deniz Kuvvetleri Eski Komutanı Ora. Vural Bayazıt'ı Son Yolculuğuna UğurladıSonraki Haber

Bakan Akar ve Komutanlar Deniz Kuvvetler...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar