Beypazarı

Benim Adım Melek 20'nci Bölüm 2'nci Fragmanı Yayınlandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Abone ol
TRT 1 ekranlarında çarşamba günü yayınlanan sevilen dizi Benim Adım Melek'in merakla beklenen yirminci bölümünün ikinci fragmanı yayınlandı.

TRT 1 ekranlarında çarşamba günü yayınlanan sevilen dizi Benim Adım Melek'in merakla beklenen yirminci bölümünün ikinci fragmanı yayınlandı.

Gaziantep Urfa, Mardin ve İstanbul bölgesinde çekilen dizinin çekimlerin ana merkezi Gaziantep.

Benim Adım Melek dizisi Gaziantep’de doğmuş büyümüş aşık olup kendi nişanından kaçıp sevdiği adam ile Almanya’ya kaçan ancak kanser olup üç çocuğu ile yeniden baba ocağına dönen Melek’in acı dolu hikayesini anlatıyor

Benim Adım Melek Oyuncuları ve rolleri:  Nehir Erdoğan (Melek), Kutsi( Halil), Şerif Sezer(Nefise), Burçin Birben(Mirza), Kaan Çakır(Alpay), Nizam Namidar (Cumaali Şirhan), Mustafa Mert Koç (Ömer Şirhan), Rabia Soytürk (Defne), Ulvi Kahyaoğlu ( Kerem), Poyraz Ar (Seyit Ali), Ece Özdikici (Funda), Zeyno Eracar (Zümrüt Şirhan), Hande Kaptan (Kadriye), Muharrem Türkseven (Mahmut), Saim Güveloğlu (Mithat Karadağ), Mehmet Çevik (Seyit Ali Karadağ), Zeynep Özder Birde (Başak),  Murat Danacı (Avukat İhsan), Yağmur Özbasmacı Mermer (Eczacı Seyran), Dilara Yeşilyaprak (Meryem), Gamze Doğanoğlu (Zehra), Yağmur Uzunoğlu (Ünzile), Birsel Dürülü, Şebnem Zorlu, Gökhan Mete (Hafız), Kadim YAŞAR (Kenan), İsmail Açıl(Adnan)

Dizinin 18'nci bölümünde Halil ile Profesör randevusuna Adana'ya gitmiş, Melek gördüğü tedavi üzerine epey yorun düşmüştü. Loca'yı satmayı kafasına koyan Hafız'ın yeğeni Hüseyin Han'da Melek ve Halil'in Adana'ya gittiğini Cumaali'ye söylemiş ve bunu da Alpay duymuştu. Cumaali Seyit Ali Karadağ'a giderek durumu anlatmış ve Seyit Ali Karadağ kızı Meleği arayarak nerede olduğunu sormuş ve Melek te Halil ile Adana'dan dönerken yolda olmasına rağmen Babasına Evde olduğunu söylemişti. Bunun üzerine Seyit Ali Karadağ yanına ispat i.in Cumaali ve Melek'in ağabeyi Mahmut'u alarak Melek'in evine gitmiş ve kapıyı çalmalarına yanıt alamamıştı. Araçtan inerken gördüğü tedavinin etkisi ile sendeleyen Melek'in koluna Halil girince farklı bir görüntü olmuş ve bunu Seyit Ali Karadağ, Mahmut, Cumamali görmüş ve bunlar olurken de Alpay tüm bunları izlemişti. 

Dizinin 19'ncu bölümünde Alpay  bir önceki bölümde çocuklarının velyetini Melek'e bırakmak karşılığında Seyit Ali Karadağ'dan Handa bir dükkan karşılığı avukata dilekçe vermiş ama Halil ile Melek'i bir arada görünce bundan vazgeçtiğini söyleyerek dilekçeyi yıtmış ve dükkanı da kızının yaptıklarının bedeline saymasını istemişti. 

Halil ve Cumaali'nin arası bu konuşmalardan sonra iyice açıldı ve Zümrüt te Loca'ya gidince Locanın satılık olduğunu öğrenip Cumaaliye haber verdi. Cumaali Kenan ve Alpay'ın Locayı alma planlarını duyunca Seyit Ali Karadağ'ı konakta ziyaret edip Loca'nın durumundan bahsedince Seyit Ali Karadağ ve Cumali beraber Loca'ya gidip Melek'in çalışmaması şartı ile Locayı alacaklarını söyledikleri sırada Alpay, Kenan ve Hafızın yeğeni Hüseyin Loca'ya girdi.

 


CZN Burak'tan O İddialara YalanlamaÖnceki Haber

CZN Burak'tan O İddialara Yalanlama

Kılıçdaroğlu'ndan İdlib Şehitleri İçin MesajSonraki Haber

Kılıçdaroğlu'ndan İdlib Şehitleri İçin M...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar