Beypazarı
target english

Beşiktaş'ın Forma Göğüs Sponsoru Beko Oldu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Beşiktaş'ın Forma Göğüs Sponsoru Beko Oldu
Abone ol
Beşiktaş, Yapılan iki yıllık sponsorluk anlaşması kapsamında, Futbol A Takımı forma Göğüs Sponsorunun BEKO olduğunu açıkladı.

Beşiktaş, Yapılan iki yıllık sponsorluk anlaşması kapsamında, Futbol A Takımı forma Göğüs Sponsorunun BEKO olduğunu açıkladı.

Beşiktaş'tan beko ile yapılan sponsorluk anlaşması şu ifadelerle  duyurdu:

1990 yılından bu yana farklı sponsorluklarla Kulübümüz ile iş birliğini sürdüren dünyanın lider markalarından Beko, 2022 sezon sonuna kadar Futbol A Takımımızın forma göğüs sponsoru oldu.

Yapılan iki yıllık sponsorluk anlaşması kapsamında, Futbol A Takımımızın formasının göğsünde yeni sezonda Beko logosu yer alacak.

Başkanımız Ahmet Nur Çebi, sponsorluk anlaşmasıyla ilgili görüşlerini şu sözlerle ifade etti:

“Beşiktaşımızın şanlı tarihinde yeri ayrı olan efsane sponsorumuz Beko’yu tekrar şanlı Beşiktaş formasının göğsünde görecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Beşiktaş ve Beko birlikteliği bir sponsorluk ilişkisinin çok ötesinde. Kulübümüzün özünden güç aldığı, şampiyonluklara ulaştığı yılların bir değeri olan Beko'nun şimdi tekrardan özümüze dönüş hareketi başlattığımız bugünlerde ait olduğu yere dönmesi camiamız adına son derece sevindirici. Tarihe geçen 90’lı yıllarda ve 100. yıl şampiyonluğumuzda hep takım formasında sponsorumuzun gücünü hissettik. Bu iki dev marka birlikte nice başarılara, şampiyonluklara imza attı. Türk sporunu ileriye taşıyan bir kulüp olma misyonunu taşıyoruz. Tarihinin her döneminde alt yapıya - özkaynağına önem veren bir kulüp olarak bu dönemde inanıyorum ki efsane sponsorumuz Beko, Beşiktaşımıza uğurlu gelecek ve birlikte yeni şampiyonluklara imza atacağız. İçinden geçtiğimiz zorlu günlerde Türk sporuna kattıkları değer için Beko’ya teşekkür ederim. Taraftarlarımızın gönlündeki sponsorluk anlaşmasının gerçekleşmiş olmasından ayrıca mutluyuz. Sponsorluğun tüm Beşiktaş camiasına hayırlı olmasını diliyor; Beko’ya, Beşiktaşımıza ve Türk sporuna kattıkları değer için şükranlarımı sunuyorum.”

Sporun geniş kitlelere ulaşma ve insanların hayatlarına dokunma gücünün Beko’nun marka vizyonuyla birebir örtüştüğüne inandıklarını vurgulayan Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, sponsorluk anlaşmasıyla ilgili şunları söyledi:

“Paydaşlarımıza daha fazla dokunabilmek, onların hayatlarına daha fazla değer katabilmek, sağlıklı nesiller yetişmesine ve onları yetiştiren ailelere destek olmak amacıyla spora yatırım yapıyoruz. Beko daha önce 1990-2004 yılları arasında Beşiktaş Futbol Takımı’nın formasında göğüs sponsoru olarak yer aldı. Beko sponsorluğunda geçen dönem boyunca Beşiktaş, 5 lig şampiyonluğu ve toplamda 17 kupa kazanarak tarihindeki en başarılı dönemi yaşarken Beko markası da tüm taraftarların gönlünde çok özel bir yere sahip oldu, ‘efsane sponsor’ unvanını kazandı. 2014 itibariyle imzaladığımız sponsorluk anlaşmasıyla Beşiktaş formasına desteğimizi devam ettirdik. Sponsorluk, 2018-2019 sezon sonuna kadar sürdü. Yaptığımız bu yeni anlaşma ile efsane sponsor Beko’yu 16 yıl aradan sonra bu değerli formanın göğsüne taşıyor olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Sponsorluğun bu yeni döneminin her iki kurum için de hayırlı olmasını diliyorum.”


Kılıçdaroğlu'ndan Gezi PaylaşımıÖnceki Haber

Kılıçdaroğlu'ndan Gezi Paylaşımı

Normalleşme sürecinin ilk uçuşu öncesi tören düzenlendiSonraki Haber

Normalleşme sürecinin ilk uçuşu öncesi t...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar