Beypazarı
target english

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş: Kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş: Kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum
Abone ol
Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “Sarsılmaz bir inançla din, vatan, mukaddesat, hak ve hakikat uğruna canlarını feda etmeyi göze alarak mücadele eden kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum” d

Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “Sarsılmaz bir inançla din, vatan, mukaddesat, hak ve hakikat uğruna canlarını feda etmeyi göze alarak mücadele eden kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında, “Sarsılmaz bir inançla din, vatan, mukaddesat, hak ve hakikat uğruna canlarını feda etmeyi göze alarak mücadele eden kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’ın sosyal medya hesaplarından yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sarsılmaz bir inançla din, vatan, mukaddesat, hak ve hakikat uğruna canlarını feda etmeyi göze alarak mücadele eden kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

 19 Eylül Gaziler günü vesilesiyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ahirete irtihal etmiş olan gazilerimize Cenab-ı Hak’tan rahmet, hayatta olanlara sağlık, afiyet ve hayırlı bir ömür diliyorum.”


Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan 2030 Engelsiz Vizyon BelgesiÖnceki Haber

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanl...

Türkiye Koronavirüs Son Durum: Toplam Vefat Sayısı 7.445 Toplam Vaka 301.348 Toplam İyileşen Hasta 266.117Sonraki Haber

Türkiye Koronavirüs Son Durum: Toplam Ve...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar