Beypazarı
target english

Fahrettin Altun: Bir müptezelin terbiyesizliğini bir kesime mal etmeye çalışıyorlar

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Fahrettin Altun: Bir müptezelin terbiyesizliğini bir kesime mal etmeye çalışıyorlar
Abone ol
arkadaşlarına hakaret edenler bugün adı sanı belli olmayan bir müptezelin terbiyesizliğini bir kesime mal etmeye çalışıyorlar.'' dedi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun: ''Sosyal medya mecralarında her gün sayın Cumhurbaşkanımıza, ailesine, çalışma arkadaşlarına hakaret edenler bugün adı sanı belli olmayan bir müptezelin terbiyesizliğini bir kesime mal etmeye çalışıyorlar.'' dedi.

Fahrettin Altun açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 

''Sosyal medya mecralarında her gün sayın Cumhurbaşkanımıza, ailesine, çalışma arkadaşlarına hakaret edenler bugün adı sanı belli olmayan bir müptezelin terbiyesizliğini bir kesime mal etmeye çalışıyorlar. Oysa ki hakikati ve ahlaklı davranmayı her alanda savunanlar bizleriz.

Terör örgütlerine sırtını dayayanları mağdur pozisyona iten bu ahlaksızların kimler oldukları ve neye hizmet ettikleri milletimizin malumudur. Bu noktada kimsenin kendine ahlaki üstünlük atfetmesinin ya da aşağılık kompleksine girmesinin bir anlamı yoktur. Gerçekler ortadadır.

Kimse hakaret etmesin, kimsenin izzeti hedef alınmasın diye en çok mücadele eden de biziz. Çünkü adı, sanı ve makamı belli olan kimi muhalefet partililerin küfür ve hakaretlerine yıllardır en çok maruz kalmış olan da biziz. HAMDOLSUN, TEMİZ SİYASETİ, TEMİZ TOPLUMU SAVUNAN BİZİZ!''


Şentop'tan Ayasofya Yorumu: Milletimizin gönlünde cami arzusu varÖnceki Haber

Şentop'tan Ayasofya Yorumu: Milletimizin...

Bingöl'de 5.8 Büyüklüğünde DepremSonraki Haber

Bingöl'de 5.8 Büyüklüğünde Deprem

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar