Beypazarı

Fatih Terim'in Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Fatih Terim'in Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı
Abone ol
Galatasaray 2. Başkanı Abdürrahim Albayrak'tan sonra Teknik Direktör Fatih Terim'in de koronavirüse yakalandığı açıklandı.

Galatasaray 2. Başkanı Abdürrahim Albayrak'tan sonra Teknik Direktör Fatih Terim'in de koronavirüse yakalandığı açıklandı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim Twitter hesabından yaptığı açıklamada koronavirüs testinin pozitif çıktığını ve hastanede olduğunu açıkladı: “Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere.”

Öte yandan Galatasaray Kulübünün resmi hesabından yapılan paylaşımda, "Biz omuz omuza verince neleri başarmadık ki! Seninleyiz hocam! Bir kez daha #BirlikteYeneceğiz!” denildi.

Fatih Terim’in kızı Merve Terim de Twitter adresinden, “Sizin Allah belanızı versin! Hepiniz Allahınızdan bulun!” diye sert bir paylaşımda bulundu.

Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere..

— Fatih Terim (@fatihterim) March 23, 2020

Çok şey söylemek istiyorum ama kelimeleri seçemiyorum.. Nefesim daralıyor ve hayatımın en kötü saniyelerini yaşıyorum. Yaşadığım korku tarifsiz, yanında olamamanın verdiği acı daha tarifsiz.

— Buse Terim Bahçekapılı (@BuseTerim) March 23, 2020

Sizin Allah belanızı versin! Hepiniz Allahınızdan bulun!

— Merve Terim Çetin (@mrmrscetin) March 23, 2020


Tunç Soyer: Kriz belediyeciliğine geçiyoruzÖnceki Haber

Tunç Soyer: Kriz belediyeciliğine geçiyo...

İçişleri Bakanlığı'ndan Toplu Taşıma ve Marketlerle ilgili Ek GenelgeSonraki Haber

İçişleri Bakanlığı'ndan Toplu Taşıma ve...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar