Beypazarı

Fenerbahçe Nihat Özdemir'in İstifası İle İlgili: Aynı Davranışı TFF Başkanlığı Görevi İçin De Bekliyoruz

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Fenerbahçe Nihat Özdemir'in İstifası İle İlgili: Aynı Davranışı TFF Başkanlığı Görevi İçin De Bekliyoruz
Abone ol
Fenerbahçe, Fenerbahçe üyeliğinden istifa ettiğini açıklayan Nihat Özdemir hakkında açıklama yaptı.

Fenerbahçe, Fenerbahçe üyeliğinden istifa ettiğini açıklayan Nihat Özdemir hakkında açıklama yaptı.

Fenerhabçe'den yapılan açıklama şu şekilde:

Kulübümüzün 4654 sicil numaralı üyesi Nihat Özdemir'in, 4 Haziran 2020 tarihinde bir sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamalar ve sonrasında kamuoyu gündemini meşgul eden süreç üzerine, Kulübümüz kongre üyeleri tarafından gelen ihraç başvuru dilekçelerine istinaden, Nihat Özdemir hakkında tüzüğümüzün 62/2 (D) (F) (G) bentleri uyarınca disiplin soruşturması başlatılmıştır.

Bu soruşturma kapsamında, Disiplin Kurulumuz 9 Haziran 2020 tarihinde toplanarak, Nihat Özdemir'in konu hakkında Kulübümüze savunma vermesi kararını almış ve bu karar kendisine tebliğ edilmiştir.

Açılan soruşturma nezdinde yollanmış olan tebligatın kendisine ulaşmasının ardından Nihat Özdemir bugün Kulübümüzün üyeliğinden istifa ettiğini tarafımıza yazılı olarak bildirmiştir. 

İlgili istifa dilekçesi, gereği yapılmak üzere Sicil Kurulumuza iletilmiştir.

Tarihimizin en değerli şampiyonluklarından biri olan 2010-2011 şampiyonluğumuz hakkında tüm spor camiası tarafından yanlış anlaşılacak ve Kulübümüz aleyhine kullanılabilecek demeçler veren Nihat Özdemir, Başkanımız Ali Y. Koç'un ve Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük'ün tüm yanlış anlamaları bitirmek adına sorduğu basit soruyu cevaplamak yerine her bir Fenerbahçeli için kutsal olduğunu düşündüğümüz Fenerbahçe üyeliğinden istifa etmeyi tercih ederek, tutumunu açıkça belli etmiştir.

Kulübümüz aleyhine yaptığı açıklamalarla tarafsızlığını tamamen kaybettiği açık ve net şekilde gözüken Nihat Özdemir'in, aynı davranışı yürütmekte olduğu TFF Başkanlığı görevi için de göstererek, bu görevinden de derhal istifa etmesi gerekliliğini tüm kamuoyuna bildiririz.


2021 Şampiyonlar Ligi Finali İstanbul'da Seyircili OynanacakÖnceki Haber

2021 Şampiyonlar Ligi Finali İstanbul'da...

Adli ve İdari Yargı 2020 Yılı Ana Kararnameleri İlan EdildiSonraki Haber

Adli ve İdari Yargı 2020 Yılı Ana Kararn...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar