Beypazarı
target english

Fenerbahçe'den Emre Belözoğlu İle İlgili Haber İçin Açıklama

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Fenerbahçe'den Emre Belözoğlu İle İlgili Haber İçin Açıklama
Abone ol
Fenerbahçe Fanatik gazetesinde Rakipler oyuncularımın kafasını karıştırdı başlığı ile yayınlanan haber için açıklama yaptı.

Fenerbahçe Fanatik gazetesinde Rakipler oyuncularımın kafasını karıştırdı başlığı ile yayınlanan haber için açıklama yaptı.

Fenerbahçeden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

''Bugün tarihli Fanatik gazetesinde yer alan “Rakipler oyuncularımın kafasını karıştırdı” başlıklı haber içeriğinde yer alan diyalog, gerçeklikten koparılarak kamuoyuna servis edilmiştir.
 
İlgili haberde, Başkanımız Sayın Ali Koç ile Trabzonspor Başkanı Sayın Ahmet Ağaoğlu arasında geçen diyaloğa yer verilirken, Futbol A Takım Kaptanımız Emre Belözoğlu’nun rakibimizin oyuncularını arayarak "Oynamayalım birlikte hareket edelim.” söyleminde bulunduğu şeklinde lanse edilmiştir.
 
Öncelikle belirtmek isteriz ki Kaptanımız Emre Belözoğlu, herhangi bir takımdan herhangi bir futbolcuyla bu yönde bir telefon görüşmesi asla yaşamamıştır.
 
Gerçekle ilgisi olmayan haber içeriğindeki diyaloğun ilgili kısmına ilişkin, hem Başkanımız Ali Koç hem de Trabzonspor Başkanı Sayın Ahmet Ağaoğlu tarafından Fanatik gazetesine açıklama yapılmasına rağmen bu saate kadar bu habere yönelik bir düzeltme yapılmamış olması, kulübümüz tarafından son derece rahatsızlıkla karşılanmıştır.
 
Kaptanımız Emre Belözoğlu da bu konu ile ilgili olarak Kulübümüzün web sitesine, haberin hazırlık sürecinde Fanatik gazetesinden hiçbir gazetecinin ne kendisini ne de kulübümüzün iletişim departmanını arayarak haberi doğrulatma ihtiyacı bile hissetmediğini belirterek;
 
“Söz konusu Emre Belözoğlu olduğunda her tür polemiğin içine çekilmeye çalışılmamı ve bu gayreti hayretle karşılıyorum. Başkanlarımız arasında yaşanmış bir diyaloğun çarpıtılarak benim rakibimizin oyuncularını aradığımı iddia etmek, büyük bir iftiranın parçası olmak demektir. Fanatik gazetesinden beklentim, yaptıkları bu yanlış haberden bir an önce dönülmesi, gerçekleri okuyucularına aktarmalarıdır.” açıklamasında bulunmuştur.
 
Kamuoyunun bilgisine sunuyoruz.''


Beşiktaş Akşam Antrenmanıyla Hazırlıklarını SürdürdüÖnceki Haber

Beşiktaş Akşam Antrenmanıyla Hazırlıklar...

Bakan Pakdemirli 60 Bin Dekar alanı Suya Kavuşturacak Projenin Açılışını YaptıSonraki Haber

Bakan Pakdemirli 60 Bin Dekar alanı Suya...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar