Beypazarı
target english

Galatasaray ile Magdeburger Sigorta arasındaki sponsorluk anlaşması imza töreni gerçekleştirildi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Galatasaray ile Magdeburger Sigorta arasındaki sponsorluk anlaşması imza töreni gerçekleştirildi
Abone ol
Galatasaray ile Magdeburger Sigorta arasında imzalanan forma sırt sponsorluğu anlaşmasının imza töreni, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda gerçekleştirildi.

Galatasaray ile Magdeburger Sigorta arasında imzalanan forma sırt sponsorluğu anlaşmasının imza töreni, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda gerçekleştirildi.

İmza töreni Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Yönetim Kurulu Üyesi Dorukhan Acar, Magdeburger Sigorta Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Genel Müdürü Zafer Uçar ve Bor Holding Yönetim Kurulu Üyesi Müge Çetin'in katılımıyla gerçekleşti.

İmza töreninin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Mustafa Cengiz, "Magdeburger Sigorta bildiğiniz gibi geçen yıl bizim forma kol sponsorumuzdu. Bu sene sağ olsun sırta geçti. Önümüzdeki 2 yılda yaklaşık 18 milyon TL'lik bize destekte bulunuyor. Bunun 5 milyon TL'sini nakit ödediler, geri kalanını çek olarak takdim edecekler. Var olsunlar. Çocukluğumdan beri Magdeburger Sigorta'yı biliyorum. 175 yıllık bir firma. Böyle köklü bir kuruluşun, ülkemizin içinde bulunduğu coğrafi, ekonomik ve pandemik sıkıntılar içinde Kurutuluş Savaşı gibi bir mücadele verdiği böyle kritik dönemde ciddi katkıda bulunması, değerli rakiplerimizin bazılarını çok şaşırtmış olabilir. Biz şaşırmadık. Galatasaray camiasının ne kadar büyük olduğunu biliyoruz. Bu büyüklüğü değerlendirecek Magdeburger gibi değerli markaların olduğunu da biliyoruz. Bizi sahiplendikleri için bir Türk firması olan Bor Holding'e çok teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

Magdeburger Sigorta Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Genel Müdürü Zafer Uçar ise, "Sözlerime başlamadan önce, bu yıl, bugün yıldönümü olduğu olan 17 Ağustos Depremi'nde hayatını kaybeden yurttaşlarımızı rahmetle anıyorum. Benzeri felaketlerin hiç yaşanmaması temennisiyle birlikte herkesi deprem gibi doğal felaketlere karşı hazırlıklı olmaya çağırıyorum. 175 yıllık geçmişiyle, sigorta dünyasının köklü markalarından biri olan Magdeburger Sigorta, Türk futbolunun öncü kulüplerinden Galatasaray'ın ana sponsoru olmaktan gurur duyuyor. Her alanda yaptığımız işin en iyisini yapmak, bizim Galatasaray ile en önemli ortak noktamızdır. İlklerin ve enlerin takımı Galatasaray'ın yeni sezonda yazacağı başarı hikayesinin bir parçası olmak bizim için en büyük ödül olacaktır. Çok teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.


Kılıçdaroğlu Cumhuriyet'e KonuştuÖnceki Haber

Kılıçdaroğlu Cumhuriyet'e Konuştu

Bakan Kasapoğlu'ndan Başarılı Sporculara Yeni MüjdeSonraki Haber

Bakan Kasapoğlu'ndan Başarılı Sporculara...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar