Beypazarı
target english

Mahir Ünal'dan Sosyal Medyada Gündem Olan Joe Biden Videosu İle İlgili Açıklama

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Abone ol
Ak Parti Genel Başkan yardımcısı, Mahir Ünal sosyal medyada gündem olan, Donald Trump’ın rakibi Demokrat Parti’nin başkan adayı Joe Biden, New York Times'ta 17 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan röportajı ile ilgili açıklama yaptı.

Ak Parti Genel Başkan yardımcısı, Mahir Ünal sosyal medyada gündem olan, Donald Trump’ın rakibi Demokrat Parti’nin başkan adayı Joe Biden'nın, New York Times'ta 17 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan röportajı ile ilgili açıklama yaptı.

Mahir Ünal Twitter üzerindne yaptığı açıklamada: ''Türkiye'nin bağımsızlığını, güçlü yükselişini hazmedemeyip türlü araçlarla buna engel olmaya çalışanlar karşılarında her daim Cumhurbaşkanımızı, milletimizin iradesini buldular. Bundan sonra da bulmaya devam edecekler.

Eski Türkiye özlemiyle bu ülkeyi hizaya çekmeye çabalayanlar sadece hüsranla karşılaşacaklar. Dışarıdan büyük fonlarla desteklenen etki ajanları da, onların siyasetteki ortakları da ülkemizin tam bağımsızlığı için yürüdüğümüz bu yoldan bizi alıkoyamayacaklar.

Ucuz, provokatif ithamlarla Cumhurbaşkanımızı küresel güçlerle yan yana telaffuz eden muhalefet Biden'ın bağımsızlığımızı hedef alan hadsiz görüşlerinden medet umar haldedir. Çelişkilerle dolu bu gayrimilli siyaset kaybetmeye mahkumdur.

Biden’ın bu müdahale itirafı, Trump’ın Biden’ın zekasına ilişkin tespitini haklı çıkarmış ve “dış mihrak komplo teorisi” genellemeleri ile Türkiye’nin tam bağımsızlık mücadelesini itibarsızlaştırmak isteyen işbirlikçilerin söylemini de açığa düşürmüştür.'' ifadelerini kullandı.


Fahrettin Altun'dan Sosyal Medyada Gündem Olan Joe Biden Videosu İle İlgili AçıklamaÖnceki Haber

Fahrettin Altun'dan Sosyal Medyada Günde...

Türkiye Koronavirüs Son Durum: Toplam Vefat Sayısı 5.955 Toplam Vaka 248.117 Toplam İyileşen Hasta 229.972Sonraki Haber

Türkiye Koronavirüs Son Durum: Toplam Ve...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar