Beypazarı
target english

Manisa'da 5.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Manisa'da 5.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi
Abone ol
Manisa'da 5.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem İzmir, Bursa ve İstanbul gibi illerde de hissedildi. Kandilli Rasathanesi'nden yapılan açıklamada, Manisa'daki 5.4 büyüklüğündeki depremin ardından 4.4 büyüklüğünde ikinci bir depremin meydana geldiği bildirildi.

Manisa'da 5.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem İzmir, Bursa ve İstanbul gibi illerde de hissedildi. Kandilli Rasathanesi'nden yapılan açıklamada, Manisa'daki 5.4 büyüklüğündeki depremin ardından 4.4 büyüklüğünde ikinci bir depremin meydana geldiği bildirildi. Manisa Valisi Ahmet Deniz, Çeltikçi Mahallesi'nde birkaç evin yıkıldığını, herhangi bir yaralanmanın olmadığını duyurdu.

Manisa’da bugün arka arkaya depremler meydana geldi. Manisa’nın Yunusemre ilçesinde ilk olarak 4.1 büyüklüğündeki deprem, meydana geldi. Deprem Manisa merkez ve ilçelerinde hissedilirken, endişelenen bazı vatandaşlar evlerinden çıktı.

Manisa Beşik Gibi

5.4 büyüklüğündeki depremin ardından Manisa Sallanmaya devam ediyor. Manisa'da 5.4, 4.4 büyüklüğündeki depremlerin ardından 23.17'de yine merkez üssü Akhisar olan 4.3 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. Saat 23:42 'ye kadar En küçüğü 1,9 büyüklüğünde olan 30 sarsıntı kaydedildi.


Hafter: Sivil uçakları da düşürürüzÖnceki Haber

Hafter: Sivil uçakları da düşürürüz

Ankara'da 4.5 büyüklüğünde depremSonraki Haber

Ankara'da 4.5 büyüklüğünde deprem

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar