Beypazarı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan EBA Tv Adnan Menderes idam görüntüleri açıklaması

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan EBA Tv Adnan Menderes idam görüntüleri açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, uzaktan eğitimde öğrencilere Adnan Menderes'in idam görüntülerinin izletilmesinin ardından açıklama yaparak, "Bu yoğun süreçte, üzülerek ifade ediyorum ki, görev dağılımında kendilerine güvenerek denetleme ihtiyacı duymadığım ekibin hazırladığı etkinlik saati görüntülerini ben de onaylamıyorum ve çocuklara uygun olmadığını düşünüyorum" dedi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, uzaktan eğitimdeki Adnan Menderes görüntüleri ile ilgili bir açıklama paylaştı. Selçuk, "Bu yoğun süreçte, üzülerek ifade ediyorum ki, görev dağılımında kendilerine güvenerek denetleme ihtiyacı duymadığım ekibin hazırladığı etkinlik saati görüntülerini ben de onaylamıyorum ve çocuklara uygun olmadığını düşünüyorum" dedi.

Selçuk açıklamasında, "Bir haftada üç yeni kanal kurup içeriklerini hazırlamak için ben ve ekibim büyük bir gayretle çalıştık. Dersleri merkez alarak yüzlerce çekimin tamamını kontrol ettik. Bu yoğun süreçte, üzülerek ifade ediyorum ki, görev dağılımında kendilerine güvenerek denetleme ihtiyacı duymadığım ekibin hazırladığı etkinlik saati görüntülerini ben de onaylamıyorum ve çocuklara uygun olmadığını düşünüyorum. Nasıl ki okullarımızdaki içeriklere hassasiyet gösteriyorsak, yayınlara da göstereceğiz. Hepimiz için yeni ve zorlu bir süreç. Bu konuda sizlerin de anlayışınızı rica ederim. Gözden kaçırdığım birkaç dakikalık bir görüntünün üzerine titrediğim sisteme verdiği zararı konuşuyor olmanın ne kadar rahatsız edici olduğunu anlatamam" dedi.


Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan 10 Soruya CevapÖnceki Haber

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan 10 S...

Başkent'te Koronavirüsle Mücadele Tam GazSonraki Haber

Başkent'te Koronavirüsle Mücadele Tam Ga...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!