Beypazarı
target english

MSB, Kuvvet Komutanlıkları ve MSÜ 2019 Yılı Memur Temini ön başvuru sonuçları yayımlandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
MSB, Kuvvet Komutanlıkları ve MSÜ 2019 Yılı Memur Temini ön başvuru sonuçları yayımlandı
Abone ol
Millî Savunma Bakanlığı, Kuvvet Komutanlıkları ve Millî Savunma Üniversitesine 2019 Yılı Memur Temini ön başvuru sonuçları yayımlandı.

Millî Savunma Bakanlığı, Kuvvet Komutanlıkları ve Millî Savunma Üniversitesine 2019 Yılı Memur Temini ön başvuru sonuçları yayımlandı.

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada: ''Millî Savunma Bakanlığı, Kuvvet Komutanlıkları ve Millî Savunma Üniversitesine 2019 Yılı Memur Temini ön başvuru sonuçları yayımlanmıştır. Detaylı bilgiye https://personeltemin.msb.gov.tr internet adresinden ulaşabilirsiniz.''denildi.

1. Milli Savunma Bakanlığı, Kuvvet Komutanlıkları ve Milli Savunma Üniversitesinde istihdam edilmek üzere Memur Temini faaliyetleri 6-7-9 Temmuz 2020 tarihlerinde yapılacaktır.

2. Başvurusu kabul edilen adaylardan, alım yapılacak her unvan için kadro sayısının 6 katı kadar aday ilgili KPSS puanına göre sıralanarak taban puanlar belirlenmiştir.

3. Başvuru Kılavuzunda belirtilen esaslar çerçevesinde; Şehit/Gazi yakınları, ilgili puanlarına %10 eklenerek sıralamaya alınmıştır.

4. Alım yapılacak unvanlara ait taban puanları görmek için tıklayınız...

5. Adaylar, sorgulama sayfasında belirtilen tarih ve saatte MSB Eğitim Merkezi 'nde (Emniyet Mahallesi, Celal Bayar Blv. 77-A, 06560 Yenimahalle / ANKARA ) hazır bulunacaklardır.

6. Belirtilen tarihte sınav merkezinde bulunmayan adaylar sınav haklarını kaybedeceklerdir.

7. Adaylar sınava gelirken Başvuru Kılavuzunda belirtilen belgeleri şeffaf kapaklı mavi dosya içerisinde getireceklerdir. Başvuru kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız...

8. Adayların sınava gelirken belgelerinin aslı ile birlikte fotokopilerini de getirmeleri gerekmektedir. Ancak getirilen belgelerin asılları teslim edilmeyecek, adayın kendisinde kalacaktır.

9. Adayların, Koronavirüse karşı tedbirler kapsamında sınavın icra edileceği yerin nizamiyesinden itibaren yapılan uyarılara uyarak belirli bir disiplin içinde hareket etmeleri, sosyal mesafeyi korumaları ve maskelerini usulüne uygun şekilde takmaları önem arz etmektedir.

10. Adayların (Cep telefonu, akıllı saat, fotoğraf makinesi v.b.) ses ve görüntü kaydedici cihazlar ile sınav merkezine girişi kabul edilmeyecektir.

11. Adayların başvuru şartlarını taşımadıkları anlaşıldığında veya evraklarının eksik/yanlış olduğu tespit edildiğinde, temin sürecinin hangi aşamasında olursa olsun işlemleri sonlandırılacaktır.

12. Mülakata gelmeden önce ilgili açıklamaları ve başvuru kılavuzunu tekrar okuyunuz ve çağrıldığınız tarihi mutlaka bir kez daha kontrol ediniz.

13. Bu duyuru tebliğ niteliğinde olup adaylara ayrıca posta veya telefon ile tebligat yapılmayacaktır.

14. Başvuru sonucunuzu görmek için tıklayınız

 


Bakan Akar Birleşik Krallık Savunma Bakanı Wallace ile Telefonda GörüştüÖnceki Haber

Bakan Akar Birleşik Krallık Savunma Baka...

2020 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Lisans Başvuruları BaşladıSonraki Haber

2020 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) L...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar