Beypazarı
target english

MSB'den Ağustos Eylül Celp ve Sevk Dönemleri Duyurusu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
MSB'den Ağustos Eylül Celp ve Sevk Dönemleri Duyurusu
Abone ol
Milli Savunma Bakanlığı Ağustos Eylül 2020 celp ve sevk dönemlerinde silahaltına alınacak yedek subay aday adayı, yedek astsubay aday adayı ile erbaş/er statüsündeki yükümlülere yönelik duyurunun MSB Askeralma Genel Müdürlüğü internet sitesinde yayımlandığını duyurdu.

Milli Savunma Bakanlığı Ağustos/Eylül 2020 celp ve sevk dönemlerinde silahaltına alınacak yedek subay aday adayı, yedek astsubay aday adayı ile erbaş/er statüsündeki yükümlülere yönelik duyurunun MSB Askeralma Genel Müdürlüğü internet sitesinde yayımlandığını duyurdu.

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada:

''Ağustos/Eylül 2020 celp ve sevk dönemlerinde silahaltına alınacak yedek subay aday adayı, yedek astsubay aday adayı ile erbaş/er statüsündeki yükümlülere yönelik duyuru MSB Askeralma Genel Müdürlüğü internet sitesinde yayımlanmıştır.

1. Ağustos/Eylül 2020 celp ve sevk dönemlerinde silahaltına alınacak yedek subay aday adayı, yedek astsubay aday adayı ile erbaş/er statüsündeki yükümlülerin 01 Temmuz 2020 (Dahil) tarihine kadar yoklama ve askerlik hizmeti ile celp tercihi işlemini e-devletten veya en yakın askerlik şubesine müracaat ederek tamamlamaları gerekmektedir.

2. Sınıflandırma ve seçim sonuçları 29 Temmuz 2020'de e-devlet üzerinden yükümlülere duyurulacaktır.

3. Bu duyuru yükümlülere tebliğ mahiyetindedir. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiye https://asal.msb.gov.tr internet adresinden ulaşılabilecektir.''denildi


Bakan Akar, Pençe-Kaplan Operasyonu’nun Bilançosunu AçıkladıÖnceki Haber

Bakan Akar, Pençe-Kaplan Operasyonu’nun...

Bakan Selçuk Yaz Okulu Programında Öğrenci, Öğretmen ve Velilere SeslendiSonraki Haber

Bakan Selçuk Yaz Okulu Programında Öğren...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar