Beypazarı
target english

Ömer Çelik'ten CHP ve Kılıçdaroğlu Paylaşımı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ömer Çelik'ten CHP ve Kılıçdaroğlu Paylaşımı
Abone ol
Ak Parti sözcüsü Ömer Çelik sosyal medya hesabı üzerinden CHP ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili paylaşım yaptı.

Ak Parti sözcüsü Ömer Çelik sosyal medya hesabı üzerinden CHP ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili paylaşım yaptı.

Ömer Çelik Paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

''Kılıçdaroğlu’nun yaptığı muhalefet değildir. Türkiye Cumhuriyeti’ni küçük düşürmek için yalan üretmektir. Siyasi tarihimizde daha önce görülmemiş, kendi devletini küçük düşürme gayreti içinde olan bir yalan siyaseti görüyoruz.

Kılıçdaroğlu, daha önce de Sn Cumhurbaşkanımız ile Trump arasında gerçekleşen heyetler arası görüşmeye ilişkin Türk heyetinin not tutmadığına dair aslı olmayan bir iddiada bulunmuştu. Bunun yalan olduğu ispatlanmıştı.

Maalesef CHP’nin yalan siyaseti, siyasi hafızayı anlık fotoğraf karelerine indirgeyen bir tükenmişliktir; 3 saniye öncesi ile sonrasını bir arada görme kapasitesine sahip değildir. Ancak yabancı devletlerin yapacağı türden kara propoganda yöntemleri bunlar.

CHP yönetimi, parti içi rekabeti dahi yalan üzerinden yönetmeye çalıştı. “Beştepe'ye giden CHP'li” tezgahının kaynağı da CHP Genel Merkezi çıktı, yalanı tezgahlayan isimler CHP Kongresinde yerlerini korudu.

Kılıçdaroğlu, Suriye’de, Doğu Akdeniz’de ve Libya’da Türkiye’nin statükoya eğilmesini isterken Cumhurbaşkanımız dimdik durdu. Siyaseten eğilip bükülmek bizim kitabımızda yoktur. Cumhurbaşkanımız hakkında böyle konuşanlar aynaya baksın.

Neticede CHP yönetiminin, yalandan medet uman siyaset anlayışı gün geçtikçe farklı örneklerle karşımıza çıkmaktadır. Bu siyaset anlayışı zavallılıktır.

Cumhurbaşkanımız milletimiz adına devletimizin hak ve menfaatlerini temsil etmekte ve korumakta eğilmez ve bükülmez Türkiye siyasetini dirayetle yönetmektedir. İçerde Kılıçdaroğlu’nun ürettiği bu husumet ve yalan siyasetlerine rağmen Cumhurbaşkanımızın duruşu dimdik ayaktadır.''

 


Bakan Pekcan Türkiye Afrika Ekonomi ve İş Forumu'nda KonuştuÖnceki Haber

Bakan Pekcan Türkiye Afrika Ekonomi ve İ...

Ankara Valiliği'nden Kuvvetli Sağanak Yağış, Kuvvetli Rüzgar ve Fırtına UyarısıSonraki Haber

Ankara Valiliği'nden Kuvvetli Sağanak Ya...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar