Beypazarı

Rıza Kayaalp Spor Müşaviri Olarak Atandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Rıza Kayaalp Spor Müşaviri Olarak Atandı
Abone ol
Atama kararlarına göre, Gençlik ve Spor Bakanlığında açık bulunan Spor Müşavirliğine, olimpiyat ikincisi ve Dünya ile Avrupa şampiyonu milli güreşçi Rıza Kayaalp atandı.

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarına göre, Gençlik ve Spor Bakanlığında açık bulunan Spor Müşavirliğine, olimpiyat ikincisi ve Dünya ile Avrupa şampiyonu milli güreşçi Rıza Kayaalp atandı.

Türkiye Güreş Federasyonu'ndan tebrik mesajı

Türkiye Güreş Federasyonu'ndan yapılan açıklamada:''Olimpiyat şampiyonluğu veya olimpik spor dallarından birinde, büyükler kategorisinde birden fazla dünya şampiyonluğu kazanan ve 30 yaşını doldurmuş sporcular, spor müşaviri atanabiliyor. İlgili kanun, 2001 yılında Resmi Gazete'de yayımlanmıştır.

Ülkemize 9 Avrupa, 4 dünya şampiyonluğu 2 Olimpiyat madalyası (Gümüş ve Bronz) kazandırarak adeta Türk güreşinin yaşayan efsanesi olan Rıza Kayaalp'de bu kanun çerçevesinde Spor Bakanlığına müşavir olarak atanmıştır. Kendisine bir kez daha başarılar diliyoruz.''ifadeleri kullanıldı.

Atama Kararlarının tamamı için

 


Kaya: Tedbir Alınamıyorsa YKS'yi ErteleyinÖnceki Haber

Kaya: Tedbir Alınamıyorsa YKS'yi Erteley...

Mehmet Muş Gıda, Tarım ve Orman Alanında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Teklifi'nin detaylarını açıkladıSonraki Haber

Mehmet Muş Gıda, Tarım ve Orman Alanında...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar