Beypazarı
target english

Sıfır Atık ve Belediyeler Ödül Töreni Düzenlendi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Sıfır Atık ve Belediyeler Ödül Töreni Düzenlendi
Abone ol
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Türkiye Belediyeler Birliği işbirliğinde “Sıfır Atık ve Belediyeler Ödül Töreni düzenlendi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Türkiye Belediyeler Birliği işbirliğinde “Sıfır Atık ve Belediyeler Ödül Töreni düzenlendi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum yaptığı açıklamada:''Vatandaşlarımızın, belediyelerimizin, kurum ve kuruluşlarımızın katkılarıyla ülkemizin tamamında sıfır atık uygulamalarını hayata geçirdiğimizde en büyük ödül, sahip olacağımız temiz şehirler ve temiz doğa olacak.

 

Bakanlık olarak bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da belediyelerimizi desteklemeye devam edecek; gerekli finansman, araç gereç ve hibe desteğimizi sürdüreceğiz.

Bakanlığımız ve Türkiye Belediyeler Birliği iş birliğinde düzenlenen “Sıfır Atık ve Belediyeler Kongre ve Ödül Töreni”miz, SıfırAtık'ın en büyük destekçisi olan Sayın Emine Erdogan Hanımefendi’nin katılımlarıyla gerçekleşti.''ifadelerini kullandı.

Emine Erdoğan açıklamasında: ''Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Türkiye Belediyeler Birliği işbirliğinde düzenlenen “Sıfır Atık ve Belediyeler Ödül Töreni”ne katıldım. SıfırAtık'ın başarıya ulaşması, belediyelerimizin kuracakları sistemlerle mümkün. Yeni projeler üreten tüm belediyelerimizi tebrik ediyorum.''ifadelerini kullandı.


Bakan Selçuk: Geçtiğimiz Yıl Korumalı İşyerlerine 577 Bin TL Ödenek AktardıkÖnceki Haber

Bakan Selçuk: Geçtiğimiz Yıl Korumalı İş...

Bakan Pakdemirli: Hobi Bahçelerine Müsamaha Göstermeyeceğimiz BilinmeliSonraki Haber

Bakan Pakdemirli: Hobi Bahçelerine Müsam...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar