Beypazarı
target english

Suna Kıraç Son Yolculuğuna Uğurlandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Suna Kıraç Son Yolculuğuna Uğurlandı
Abone ol
Koç Holding eski Başkan Vekili Suna Kıraç, son yolculuğuna uğurlandı.

Koç Holding eski Başkan Vekili Suna Kıraç, son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye katılan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, duygularını, “Hem iş dünyası açısından büyük iz bırakmış çok kıymetli bir hanımefendi hem de bu ülkenin ve bu şehrimizin özellikle gelişimine katkı sunan, eğitim, kültür, sanat; bütün alanlarda belki de örnek bir fedakarlığı ortaya koyan bir hanımefendi. Saygıyla, minnetle her zaman anacağız” sözleriyle dile getirdi.

Merhum iş insanı Vehbi Koç’un kızı ve Koç Holding eski Başkan Vekili Suna Kıraç, son yolculuğuna uğurlandı. Kıraç için Altunizade'deki Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camii'nde düzenlenen cenaze namazı siyaset, iş, spor ve sanat dünyasından birçok ismi bir araya getirdi. Cenazeye katılan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, cami girişinde basın mensuplarına, “Başımız sağ olsun. Gerçekten hem iş dünyası açısından büyük iz bırakmış çok kıymetli bir hanımefendi hem de bu ülkenin ve bu şehrimizin özellikle gelişimine katkı sunan, eğitim, kültür, sanat; bütün alanlarda belki de örnek bir fedakarlığı ortaya koyan bir hanımefendi. Saygıyla, minnetle her zaman anacağız. Rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun” açıklamasını yaptı.

2000 yılından bu yana ALS hastalığı ile mücadele eden Kıraç dün hayatını kaybetti. Kıraç, Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki Aile Kabristanı'na defnedildi.


Türkiye Genelinde Koronavirüs Denetimi GerçekleştirilecekÖnceki Haber

Türkiye Genelinde Koronavirüs Denetimi G...

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Japonya’nın yeni Başbakanı Yoşihide’ye tebrikSonraki Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Japonya’nın ye...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar