Beypazarı
target english

TBMM Başkanı Şentop'tan Gaziler Günü Mesajı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
TBMM Başkanı Şentop'tan Gaziler Günü Mesajı
Abone ol
TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Gaziler Günü sebebiyle bir mesaj yayımladı.

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Gaziler Günü sebebiyle bir mesaj yayımladı.

Şentop'un mesajı şöyle:

“Gazilerimiz, vatanımızı, milletimizi, devletimizi ve mukaddes değerlerimizi korumak için canlarını ortaya koyan kardeşlerimiz. Milletler camiasında hür ve bağımsız bir şekilde yaşamamızı borçlu olduğumuz fedakar insanlarımız. Bu sebeple hepsiyle gurur duyuyoruz.

Onlar, canlarıyla imtihan edilen yiğitlerimiz. Görevlerini millî ve manevî değerlerimize duydukları aşkla yapan kahramanlarımız. Devletimize, milletimize, millî birlik ve kardeşliğimize saldıran düşmanlarımıza göğüslerini siper eden kahramanlarımız sayesinde vatanımızda huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşıyoruz. Bu sebeple medyûn-u şükrânız. Allah onlardan razı olsun. Canlarını feda etmeyi göze alarak yaptıkları hizmetlerin bedelini ödeyemeyeceğimizi biliyoruz.

Sakarya Zaferi sonrasında Meclisimizin ilk başkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e “Gazilik ve Mareşallik” unvanı verildiği güne ithafen kabul edilen bu gün vesilesiyle bütün gazilerimizin Gaziler Gününü kutluyorum. Geçmişten günümüze kadar vatanımız, milletimiz ve mukaddes değerlerimiz için gazilik payesine erişen bütün büyüklerimizi, kardeşlerimizi minnet ve şükranla anıyorum.”


Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2053 ve 2071 Türkiye'sini İnşa Etmenin Hazırlıklarına BaşladıkÖnceki Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2053 ve 2071 Türk...

İletişim Başkanı Altun’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret eden Yunan gazetesine kınamaSonraki Haber

İletişim Başkanı Altun’dan Cumhurbaşkanı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar