Beypazarı
target english

TFF'den Özel Müsabakalar İle İlgili Disiplin Sevkleri

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
TFF'den Özel Müsabakalar İle İlgili Disiplin Sevkleri
Abone ol
Türkiye Futbol Federasyonu özel müsabakalarda talimatlara aykırı hareket ettiği ve izinsiz özel müsabaka gerçekleştirdiği gekçesi ile bazı takımları Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk etti.

Türkiye Futbol Federasyonu özel müsabakalarda talimatlara aykırı hareket ettiği ve izinsiz özel müsabaka gerçekleştirdiği gekçesi ile bazı takımları Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk etti.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verild: 

Hukuk Müşavirliği'nce 18.09.2020 tarihinde Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na yapılan sevk raporları aşağıda belirtilmiştir.

1- ISPARTA32 SPOR KULÜBÜ'nün 07.09.2020 tarihinde oynanan ISPARTA 32 SPOR-NAZİLLİ BELEDİYESPOR özel müsabakasındaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile Özel Müsabaka ve Turnuva Talimatı'nın 6. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

2- NAZİLLİ BELEDİYESPOR Kulübü'nün 07.09.2020 tarihinde oynanan ISPARTA 32 SPOR-NAZİLLİ BELEDİYESPOR özel müsabakasındaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile Özel Müsabaka ve Turnuva Talimatı'nın 6. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

3- GİRESUNSPOR Kulübü'nün 06.09.2020 tarihinde oynanan YILPORT SAMSUNSPOR-GİRESUNSPOR özel müsabakasındaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile Özel Müsabaka ve Turnuva Talimatı'nın 6. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

4- ANKARA DEMİRSPOR Kulübü'nün 30.08.2020 tarihinde oynanan ANKARA DEMİRSPOR - UŞAK SPOR A.Ş. özel müsabakasındaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile Özel Müsabaka ve Turnuva Talimatı'nın 6. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

5- UŞAKSPOR Kulübü'nün 30.08.2020 tarihinde oynanan ANKARA DEMİRSPOR-UŞAK SPOR A.Ş. özel müsabakasındaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile Özel Müsabaka ve Turnuva Talimatı'nın 6. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

6- HEKİMOĞLU TRABZON FK Kulübü'nün 02.09.2020 tarihinde oynanan HEKİMOĞLU TRABZON FK-ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR özel müsabakasındaki "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile Özel Müsabaka ve Turnuva Talimatı'nın 6. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

7- KOCAELİSPOR Kulübü'nün 25.08.2020 tarihinde Etimesgut Belediyespor Kulübü ile izinsiz özel müsabaka yapması suretiyle "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile Özel Müsabaka ve Turnuva Talimatı'nın 4. ve 5. maddeleri uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

8- ETİMESGUT BELEDİYESPOR Kulübü'nün 25.08.2020 tarihinde Kocaelispor Kulübü ile izinsiz özel müsabaka yapması suretiyle "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile Özel Müsabaka ve Turnuva Talimatı'nın 4. ve 5. maddeleri uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

9- KIRKLARELİSPOR Kulübü'nün 04.09.2020 tarihinde Sakaryaspor A.Ş. Kulübü ile izinsiz özel müsabaka yapması suretiyle "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile Özel Müsabaka ve Turnuva Talimatı'nın 4. ve 5. maddeleri uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

10- SAKARYASPOR A.Ş. Kulübü'nün 04.09.2020 tarihinde Kırklarelispor Kulübü ile izinsiz özel müsabaka yapması suretiyle "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile Özel Müsabaka ve Turnuva Talimatı'nın 4. ve 5. maddeleri uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.


TFF Tahkim Kurulu Fethiye Spor Kulübü'nün Yargılamanın İadesi Talebinin Reddine Karar VerdiÖnceki Haber

TFF Tahkim Kurulu Fethiye Spor Kulübü'nü...

Dışişleri Bakanlığı'ndan BM Suriye Bağımsız Uluslararası Soruşturma Komisyonu’nun Raporu İle İlgili AçıklamaSonraki Haber

Dışişleri Bakanlığı'ndan BM Suriye Bağım...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar