Beypazarı
e demokrasi

Trabzonspor'da Ünal Karaman ile yollar ayrıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Trabzonspor'da Ünal Karaman ile yollar ayrıldı
Trabzonspor'da Ünal Karaman depremi yaşanıyor.
e demokrasi

Trabzonspor'da Ünal Karaman depremi yaşanıyor.

Trabzonspor'da Ünal Karaman depremi yaşanıyor. Yayıncı kuruluşun beIN Sports'un iddiasına göre Trabzonspor yönetimi, teknik direktör Ünal Karaman ile yolları ayırma kararı aldı.

Bordo Mavili ekip, geçtiğimiz sezonun başından beri takımın başında bulunan Ünal Karaman ile yollarını ayırdı.

Trabzonspor Yönetimi, teknik direktör Ünal Karaman ile yolları ayırma kararı aldı. Trabzonspor'da başkan Ahmet Ağaoğlu ve Ünal Karaman bir araya gelerek yolların ayrılması yönünde karar aldı.

Trabzonspor, Süper Lig'de topladığı 32 puanla ilk yarıyı üçüncü sırada tamamladı.

"GİDİP DE DÖNMEMEK VAR..."

Ünal Karaman, İstikbal Mobilya Kayserispor galibiyeti sonrası görevi bırakacağına yönelik iddialarla ilgili soru üzerine ise şu ifadeleri kullanmıştı:

"Basın toplantısı yaparsak onunla ilgili paylaşım yaparız. Kamuoyu nezdinde birçok söylem, dedikodu farklı şekilde algılanabiliyor. Çalışan profesyonellerin, başkan ve yönetim kurulunun çalışıp çalışmama lüksü varsa, teknik direktörlerin ve profesyonellerin de çalışıp çalışmama gibi bir lüksü var. Profesyonelliğin içerisinde bunlar olabilen şeyler. Evet konuşulur, bu dikkate alınabilir, düşünülebilir, seçeneklerden bir tanesidir. Oyuncularla vedalaşırken bile aynı şeyleri söyleriz. Çünkü onlar da profesyonel, biz de profesyoneliz. Bizi yöneten, bize bu görevi veren insanlar yarın farklı bir düşünce ile karşımıza çıkabilir. Biz de çok kullanılır, 'gidip de dönmemek, gelip de görmemek var'. Bunlar her dönemde olabilir. Sonuçta yola gidiliyor, seyahat yapılıyor, izin isteniliyor. Bunlar sporun içerisinde olabilecek şeyler. Böyle bir yaklaşım, tavır, düşünce olursa benden net şekilde duyarsınız. Bu da bizlere işveren insanlarla beraber bir araya gelip konuşulacak konulardır." 

AĞAOĞLU'NUN ELEŞTİRİSİ

Karaman, Konyaspor maçı sonrası kulüp başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun oynanan futbolu eleştirmesine yönelik soruya, "3 gün sonra duydum. Elbette ki üzerime alıyorum. Bu takımın teknik sorumlusu olarak sinecek değilim. Ama bazen kişilerin karakterleri, kimlikleri, oturdukları koltuklar, bulunduğu pozisyonlar taraftar kimliğinin hiçbir zaman önüne geçmiyor. Her ne kadar Sayın Başkan böyle bir ifade kullanmış olsa da başkan kimliğinden daha ziyade zaman zaman taraftarlığını hatırlayabiliyor. Taraftar olarak eleştiri yapabiliyor. Taraftarın her türlü söylemine saygı duyuyoruz, anlayışla karşılıyoruz. Sonuçta 'taraftardır, normaldir' diyoruz. Eğer başkan olarak bir araya geldiğimiz ortam içinde kullanacak olursa sizler önünde söylemem ama konuşacağımız özelde söyleyeceğim şeyler olabilir. Her taraftarın söylemine cevap verecek pozisyonda görmüyorum kendimi. Kapalı kapılar ardında Sayın Başkan'la her şeyi konuşuyoruz ama anlamak istediği konular varsa, yine cevap verip konuşabiliriz." cevabını verdi.

mobil

Cumhuriyet'in Mimari Mirası Ankara Örneği Bölüm-1Önceki Haber

Cumhuriyet'in Mimari Mirası Ankara Örneğ...

Kayserispor, Prosinecki ile anlaştıSonraki Haber

Kayserispor, Prosinecki ile anlaştı

Yorum Yazın

mobil

Başka haber bulunmuyor!