Beypazarı
target english

Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu, Ericek'te incelemelerde bulundu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu, Ericek'te incelemelerde bulundu
Abone ol
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 22 Ağustos'ta meydana gelen sel felaketinin ardından Giresun'da çalışmalarına devam ediyor.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 22 Ağustos'ta meydana gelen sel felaketinin ardından Giresun'da çalışmalarına devam ediyor.

Karaismailoğlu, Bakanlığına bağlı tüm ekiplerin aralıksız çalışmalarını sürdürdüğünü kaydetti.

Çalışmaların hızlandırılarak hayatın normale dönmesi için gayret ettiklerini söyleyen Karaismailoğlu, bugün Espiye Ericek Köyü'nü de ziyaret etti. Yetkililerden bilgi alan Karaismailoğlu, "Köyün eski haline kavuşabilmesi, yolların en kısa sürede yeniden işlerlik kazanabilmesi için çalışıyoruz" dedi.

Köydeki vatandaşlar ile de bir süre sohbet edip, sorunlarını dinleyen Karaismailoğlu, yaraların sarılacağını ifade etti.

Bakan Karaismailoğlu, Giresun'un Dereli ilçesinde asfalt çalışmaları tamamlanan Celal Müdür Caddesi yolunun çizgi çekimi çalışmalarını yerinde inceledi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Giresun'un Dereli ilçesinde asfalt çalışmaları tamamlanan Celal  Müdür Caddesi yolunun çizgi çekimi çalışmalarını yerinde inceledi. Giresun'da hayatı normale döndürmek için çalışmaların  süratle devam ettiğini kaydeden Karaismailoğlu, "Giresun'un kısa sürede ayağa kaldırılacağını" söyledi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu,  22 Ağustos'ta meydana gelen sel felaketinin ardından Giresun'da çalışmalarını sürdürüyor. Yoğun bir mesai ile bölgede inceleme yapan Karaismailoğlu, çalışmaları yerinde denetlerken,  şehrin yaşanabilir hale gelebilmesi için hızlı bir şekilde hayata geçirilmesi gereken yatırımların da planlamasını yapıyor.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu'nun talimatı ile selden en çok etkilenen Dereli ilçesinin Celal Müdür Caddesindeki yolda asfalt çalışmaları tamamlandı. 4 metre balçıkla kapalı olan ana cadde temizlenerek  asfaltı serildi. Yapılan çalışmaları inceleyen Bakan Karaismailoğlu,  yolda güvenli ve emniyetli ulaşım için çizilen çizgi çalışmalarını da takip etti.

Yetkililerden Bakanlığının uhdesindeki tüm çalışmalara ilişkin bilgi alan Karaismailoğlu, vatandaşların sorun ve taleplerini de dinleyerek gerekli işlemlerin yapılacağını söyledi.

"Devletimiz dün olduğu gibi bugün de yarında Giresun'umuzun yanında"

Karaismailoğlu, afetin izlerini ve yaralarını silebilmek, yürekleri ferahlatabilmek için var güçleri ile çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

"Dün olduğu gibi bugün de yarında Devletimiz Giresun'umuzun yanında" diyen Karaismailoğlu, Giresun'un kısa sürede ayağa kaldırılacağını kaydetti.


30 Ağustos, Demir Atlı Süvariler, Zafer Tepe, Büyük Taarruz Bisiklet Turu, Zafer BayramıÖnceki Haber

30 Ağustos, Demir Atlı Süvariler, Zafer...

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı MesajıSonraki Haber

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’dan 30 Ağus...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar