Beypazarı
target english

Yeşim Meltem Şişli ve Erkan Duyar hakkında suç duyurusu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Yeşim Meltem Şişli ve Erkan Duyar hakkında suç duyurusu
Abone ol
Hakkındaki iddiaların incelenmesi ve gerekli görüldüğü takdirde soruşturulması için İBB Genel Sekreter Yardımcımız Yeşim Meltem Şişli, kendi rızası ve imzasıyla müfettiş incelemesi talep etmiştir.

İSMEK çalışanlarına aşağılayıcı ve ayrımcı ifadeler kullandığı iddia edilen İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Genel Sekreter Yardımcısı Yeşim Meltem Şişli ve Hayat Boyu Öğrenme (HBÖ) Müdürü Erkan Duyar'ın, 'hakaret', 'görevi kötüye kullanma', 'halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama' suçlarından cezalandırılmaları istemiyle suç duyurusunda bulunuldu.

Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na gelen şikayetçilerin avukatı Ferah Yıldız, 27 Ocak'ta yaptığı suç duyurusundan sonra yeni bir suç duyurusu dilekçesi sundu. Bu suç duyurusu dilekçesinde şüpheli olarak belediyenin Hayat Boyu Öğrenme (HBÖ) müdürü Erkan Duyar da yer aldı.

İBB Sözcüsü Murat Ongun, Genel Sekreter Yardımcısı Yeşim Meltem Şişli'nin kendi rızası doğrultusunda inceleme başlatıldığını açıkladı. Onugun Açıklamasında :''Hakkındaki iddiaların incelenmesi ve gerekli görüldüğü takdirde soruşturulması için İBB Genel Sekreter Yardımcımız Yeşim Meltem Şişli, kendi rızası ve imzasıyla müfettiş incelemesi talep etmiştir. Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız. '' ifadelerini kullandı.


Bakan Akar: 54 Rejim Hedefi Ateş Altına Alınmış, 76 Rejim Mensubu Etkisiz Hale GetirilmiştirÖnceki Haber

Bakan Akar: 54 Rejim Hedefi Ateş Altına...

TFF'den Nihat Özdemir İstifa AçıklamasıSonraki Haber

TFF'den Nihat Özdemir İstifa Açıklaması

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar